Finanse osobiste

Kredyty
Oszczędzanie
Ubezpieczenia
Inwestycje
Opieka medyczna

Kredyty

Po kredyt do banku idziesz w kilku sytuacjach. Najważniejsza z nich jest zakup własnego mieszkania bądź domu. Kolejnymi może być remont, zakup auta lub pieniądze na nieprzewidziane zdarzenie w Twoim życiu. Czasem chcemy obniżyć koszty aktualnie posiadanych kredytów zbierając je w jeden tańszy  przeprowadzając konsolidację.

W każdym z tych przypadków wiąże się to z koniecznością wyboru banku a potem konkretnej oferty. Dlaczego jak boli Cię ząb to idziesz do dentysty? Jeśli szwankuje Ci auto podnosisz maskę i sam szukasz usterki czy dzwonisz do mechanika? Skąd wiec masz pewność, ze jeśli sam pójdziesz do banku to Twój kredyt będzie najlepszym z możliwych.

Dzięki dostępności ofert ze wszystkich banków pomogę Ci w wyborze najlepszego kredytu. Wytłumaczę czym różni się rata stała od malejącej, oprocentowanie zmienne od stałego, dobierzemy odpowiedni okres kredytu i ratę. Dzięki temu będziesz miał pewność, ze kredyt jaki wybierasz jest dopasowany do Ciebie.

Oszczędzanie

Od najmłodszych lat naszego życia rodzice powtarzają, ze warto oszczędzać. Malo kto jednak tłumaczy, ze oszczędności powinny mieć konkretna formę uzależnioną od tego w jakim celu i jak długo chcesz je zbierać.

Pieniądze przeznaczone na zabezpieczenie bieżących potrzeb może trzymać na koncie w banku, gdzie nie ma oprocentowania. Natomiast inną formę powinny mieć oszczędności przeznaczone na przyszłość naszych dzieci, inna gromadzone w celu zabezpieczenia kredytu, a jeszcze inna kapitał prywatny zbierany na własną emeryturę.

Do konkretnych celów warto wykorzystać dedykowane do nich rozwiązania.Pomogę Ci dobrać rozwiązanie do Twojej potrzeby, tak żebyś miał pewność, ze Twój cel zostanie zrealizowany.

Ubezpieczenia

Po co właściwie się ubezpieczasz? Ubezpieczyć możesz siebie lub swoich bliskich aby zapewnić pieniądze na wypadek śmierci, poważnej choroby, pobytu w szpitalu, konieczności operacji i wielu innych sytuacji. Możesz tez ubezpieczyć swój majątek, dom, mieszkanie, samochód, swoją firmę i wiele innych rzeczy.

Jak wycenisz ile warte jest Twoje życie? Ile pieniędzy będziesz potrzebował na leczenie nowotworu? Mało kto wie, ze swoje ubezpieczenie na życie możesz zbudować samemu od podstaw, dobierając takie elementy jakie Ci odpowiadają. Podobnie z ubezpieczeniem auta czy domu, w jaki sposób chcesz dobrać wariant wypłaty odszkodowania?

Przygotowałem ponad 2 500 polis ubezpieczeniowych. Korzystając z mojego doświadczenia możesz dopasować ubezpieczenie do swojej sytuacji. Weźmiemy pod uwagę kredyty jakie posiadasz, wiek Twoich dzieci, czy standard wyposażenia mieszkania. Dzięki temu będziesz miał pewność, ze gdy coś się stanie Twoje ubezpieczenie zadziała tak jak powinno.

Inwestycje

Z definicji inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości. Inwestując gromadzony kapitał najczęściej chcesz, żeby Twoje pieniądze zarabiały, nie były obarczone żadnym ryzykiem i najlepiej żeby zawsze były dostępne. Prawda?

Ale czy tak się da? Każda inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem, może być ono związane z dostępnością naszych pieniędzy, gwarancją kapitału, czy niedostatecznym zyskiem. Do wyboru masz lokaty, obligacje, fundusze inwestycyjne, giełdę papierów wartościowych, nieruchomości, inwestycje deweloperskie i wiele innych. A pod każdą z tych opcji kryją się dziesiątki i setki możliwości.

Pomogę Ci określić poziom ryzyka jakie akceptujesz, wybrać odpowiedni okres inwestycji uzależniony od tego kiedy chcesz korzystać ze swojego kapitału. Na tej podstawie dobierzemy inwestycje dopasowana do Ciebie, tak abyś czuł się z nią bezpiecznie i spał spokojnie.

Opieka medyczna

Niespodziewane komplikacje zdrowotne mogą pokrzyżować życiowe plany. Odpowiednia ochrona sprawi jednak, że choroba nie będzie leżała Tobie ani Twoim bliskim na sercu. Dbanie o zdrowie to nie „luksus”, lecz codzienny obowiązek.

Jak działa państwowa opieka medyczna każdy chyba wie. Coraz więcej z nas korzysta z prywatnych wizyt u lekarzy, prywatnych badan specjalistycznych, czy prywatnego dentysty. Dlaczego? Ponieważ jest łatwiej, szybciej i dużo bardziej komfortowo, ale niekoniecznie taniej. Co się bardziej opłaca? Pakiet w konkretnej sieci placówek medycznych, płacenie za każdą wizytę osobno czy może prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Dzięki dostępowi do rozwiązań wielu firm dobiorę odpowiedni pakiet dla Ciebie i Twoich bliskich, tak, aby było w nim wszystko czego potrzebujesz za rozsądną cenę.